Αρχική » 2018 » Σεπτέμβριος

Αρχείο μηνός Σεπτέμβριος 2018

5η Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού

H Παρασκευή 28 Σεπτεμβρίου 2018, ορίστηκε από το υπουργείο Παιδείας «5η Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού-Ευρωπαϊκή Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού 2018». Με σύνθημα «ΑΣ ΚΙΝΗΘΟΥΜΕ» υλοποιήσαμε πληθώρα αθλητικών δράσεων με τη συμμετοχή όλων των μαθητών του σχολείου!

Φωτογραφίες: Μαθητές του σχολείου μας συμμετείχαν στην Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού την Παρασκευή 28/09/18

Αγιασμός σχολικού έτους 2018-19

Ενημερώνουμε ότι ο Αγιασμός για τη νέα σχολική χρονιά θα τελεστεί την Τρίτη 11 Σεπτεμβρίου 2018, ώρα 09.30΄ το πρωί. Στη συνέχεια θα διανεμηθούν τα βιβλία. Καλή σχολική χρονιά!