Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Το δεκαπενταμελές μαθητικό συμβούλιο του 1ου Γυμνασίου Συκεών σας προσκαλεί στη χριστουγεννιάτικη εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 23/12/2014 και ώρα 10:30 στο σχολείο μας!

xmasbazaar

Στη γιορτή θα πραγματοποιηθεί σχολικό παζάρι (bazaar) με γλυκά και κατασκευές των μαθητών του σχολείου μας.

Για περισσότερες πληροφορίες απευθυνθείτε στη διεύθυνση του σχολείου ή στους μαθητές του 15μελούς συμβουλίου.

Ο διευθυντής

Ν.Καραμουζάς

Σας ενημερώνουμε ότι η επίδοση των ελέγχων του 1ου τριμήνου και η συνάντηση των κηδεμόνων με τους εκπαιδευτικούς του σχολείου, θα γίνει την Τετάρτη 17/12/2014 και ώρα 13:00-15:00.

Όσοι κηδεμόνες δεν μπορούν να προσέλθουν τις συγκεκριμένες ώρες, μπορούν να παραλαμβάνουν τους ελέγχους από το γραφείο του διευθυντή την ίδια ημέρα κατά τις ώρες 18:30- 20:30.

Ο διευθυντής

Ν. Καραμουζάς