Αρχική » 2010 » Σεπτέμβριος

Αρχείο μηνός Σεπτέμβριος 2010

Ενημέρωση Γονέων και Κηδεμόνων

Σύμφωνα με την απόφαση του Συλλόγου Καθηγητών του 1ου Γυμνασίου Συκεών ορίστηκε σαν μέρα ενημέρωσης γονέων -κηδεμόνων για τη φοίτηση και επίδοση των μαθητών η πρώτη Τετάρτη κάθε μήνα, ημέρα κατά την οποία όλοι οι καθηγητές του Συλλόγου θα βρίσκονται στο σχολείο καθ’ όλη τη διάρκεια του προγράμματος.

Καλή Σχολική Χρονιά

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος καθηγητών του σχολείου μας σας εύχεται καλή σχολική χρονιά!