Εργασίες των μαθητών του τμήματος Β1 στα Μαθηματικά

Στα πλαίσια του μαθήματος των μαθηματικών και πιο συγκεκριμένα σε έννοιες της στατιστικής οι μαθητές του τμήματος Β1  υπό την καθοδήγηση του διδάσκοντος καθηγητή τους κου Τσακατούρα Βασίλειου , εκπόνησαν κάποιες εργασίες.

Στις εργασίες αυτές συμμετείχαν όλοι οι μαθητές του τμήματος Β1 , οι οποίοι χωρίστηκαν σε τέσσερις ομάδες και επέλεξαν το θέμα της αρεσκείας τους πάνω στο οποίο θα δούλευαν. Έφτιαξαν ερωτηματολόγια , επέλεξαν το δείγμα των ερωτηθέντων και επεξεργάστηκαν τα αποτελέσματα της συγκεκριμένης στατιστικής έρευνας με την βοήθεια των νέων τεχνολογιών και του κατάλληλου λογισμικού και σας τα παρουσιάζουν παρακάτω.

Ομάδα Α : ΕΡΓΑΣΙΑ ΟΜΑΔΑΣ Α

Ομάδα Β: ΕΡΓΑΣΙΑ ΟΜΑΔΑΣ Β

Ομάδα Γ: ΕΡΓΑΣΙΑ ΟΜΑΔΑΣ Γ

Ομάδα Δ: ΕΡΓΑΣΙΑ ΟΜΑΔΑΣ Δ  Μαθητές ομάδας Δ: ΜΕΛΗ ΟΜΑΔΑΣ Δ

CC BY-NC-ND 4.0 Αυτή η εργασία έχει άδεια χρήσης Creative Commons Αναφορά Δημιουργού – Μη Εμπορική Χρήση – Όχι Παράγωγα Έργα 4.0.