Δευτέρα, 2 Απρίλιος 2012...4:13 μμ

Συγχαρητήρια Επιστολή

Μετάβαση στα σχόλια

Η Περιφερειακή Δ/ντρια Εκπ/σης Δυτικής Μακεδονίας, κα Έλενα Ζυγούρη, ευχαριστεί θερμά και συγχαίρει τους μαθητές και τους εκπαιδευτικούς του 1ΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ για τη συμμετοχή τους στην εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε την 1η Απριλίου 2012 με θέμα: «Αγαπώ και προβάλλω τον τόπο μου» στην Κοζάνη, με στόχο την ανάδειξη των ιδιαίτερων χαρακτηριστικών και την προβολή του τόπου τους και εύχεται η δημιουργικότητα και πρωτοτυπία των αναπτυσσόμενων δράσεων στα σχολεία πάντα να συμβάλλουν στη δημιουργία ποιοτικότερων όρων ζωής.

Η   ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ  ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ  ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ