Αθλητικές Δραστηριότητες του 1ου Γυμνασίου Κιλκίς 25-26/5/2023

Μάι 202331

Συγχαρητήρια στους μαθητές και τις μαθήτριες του σχολείου μας, οι οποίοι συμμετείχαν στους ενδοσχολικούς αγώνες του ποδοσφαίρου, της πετοσφαίρισης, της καλαθοσφαίρισης, και της χειροσφαίρισης, όπως επίσης και στους μαθητές που βοήθησαν στη Γραμματεία και τη διαιτησία των αθλημάτων.

Πρέπει να επισημανθεί ότι στον υγιή αθλητισμό και πολύ περισσότερο στον σχολικό αθλητισμό δεν υπάρχουν νικητές και ηττημένοι, αλλά όλοι είναι νικητές. Έτσι προάγονται οι αρχές της ευγενούς άμιλλας και τίθενται οι βάσεις για τους αυριανούς πολίτες, οι οποίοι πρέπει να εδράζονται σε στέρεες βάσεις.

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αθλητικές Δραστηριότητες του 1ου Γυμνασίου Κιλκίς 25-26/5/2023