Αρχική » Ανακοινώσεις » ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΟ

ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΟ

Σε αυτήν την πρωτόγνωρη περίοδο για όλους μας, ας προσπαθήσουμε να ανακαλύψουμε τα προσωπικά αποθέματα που διαθέτει ο καθένας μας, είτε να εκμεταλλευτούμε το χρόνο για να τα δημιουργήσουμε, ώστε να παραμείνουμε ψύχραιμοι, αισιόδοξοι και δημιουργικοί μέσα στη δυσκολία.

Στην προσπάθεια να διατηρήσουμε σταθερή τη δυνατότητα Συμβουλευτικής Υποστήριξης στη σχολική κοινότητα, η Σχολική Ψυχολόγος θα παραμένει διαθέσιμη για επικοινωνία. Οι ενδιαφερόμενοι μαθητές ή εκπαιδευτικοί, θα επικοινωνούν στο psychologos@1epalreth.gr, αναφέροντας το ονοματεπώνυμό και το αίτημα τους και έπειτα θα ορίζεται ο καταλληλότερος τρόπος επικοινωνίας.
Για τους μαθητές που δεν διαθέτουν mail, μπορούν να επικοινωνήσουν στο 2831029048 & 2831027934, ώρες: 09:00 – 12:00 και να αφήσουν τα στοιχεία τους για επικοινωνία.

Με εκτίμηση,

Δήμητρα Γυπαράκη
Ψυχολόγος – Συστημική/Οικογενειακή Ψυχοθεραπεύτρια
1ο Επαλ Ρεθύμνου

20/4/1941: Ο στρατηγός Τσολάκογλου υπογράφει το πρωτόκολλο συνθηκολόγησης του ελληνικού στρατού με τις γερμανικές δυνάμεις εισβολής.