Αρχική » Ανακοινώσεις » Συγχαρητήρια επιστολή του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων για τους επιτυχόντες των Πανελληνίων Εξετάσεων

“Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες του σχολείου μας για την επιτυχία τους στις φετινές πανελλαδικές εξετάσεις και την εισαγωγή τους στην τριτοβάθμια εκπαίδευση. Θερμά συγχαρητήρια και στους γονείς που έδωσαν το δικό τους αγώνα και στήριξαν ηθικά και οικονομικά την επιτυχία των παιδιών τους, αλλά και των εκπαιδευτικών που στάθηκαν κοντά στους μαθητές σ’ αυτή τη δύσκολη διαδρομή. Συγχαρητήρια όμως αξίζουν και στους μαθητές που φέτος προσπάθησαν αλλά για διάφορους λόγους δεν τα κατάφεραν. Δεν πρέπει να απογοητεύονται γιατί η ζωή είναι γεμάτη με ευκαιρίες και εναλλακτικές επιλογές”.

Καλή πρόοδο σε όλους,

Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων 1ου ΕΠΑΛ Ρεθύμνου