ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΓΑΠΗΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΟΙΚΟ ΕΥΓΗΡΙΑΣ ΧΙΟΥ “ΖΩΡΖΗΣ Γ. ΜΙΧΑΛΗΝΟΣ”.
Με πρωτοβουλία του ΕΠΑ.Λ. Οινουσσών και σε συνεργασία με την Α.Ε.Ν. Πλοιάρχων Οινουσσών, το Δημοτικό Σχολείο Οινουσσών, το Νηπιαγωγείο Οινουσσών και την Αμέριστη Συμπαράσταση του Ιερού Ναού Αγίου Νικολάου και του Δήμου Οινουσσών ενώνουμε για άλλη μια φορά τις δυνάμεις μας, την αλληλεγγύη και την συμπαράστασή μας για την ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΓΑΠΗΣ όπου παραλήπτης αυτής θα είναι η Τρίτη Ηλικία!
Η Αποστολή Αγάπης θα υλοποιηθεί με τη συγκέντρωση τροφίμων και ειδών πρώτης ανάγκης έως τις 11 Απριλίου, στα ¨Κουτιά Προσφοράς¨ τα οποία μπορείτε να βρείτε:
-στον Ιερό Ναό του Αγίου Νικολάου
-στο Δημαρχείο Οινουσσών
– στην Α.Ε.Ν. Οινουσσών
– στο ΕΠΑ.Λ. Οινουσσών
– στο Δημοτικό Σχολείο Οινουσσών
– στο Νηπιαγωγείο Οινουσσών
– και τα Καταστήματα Τροφίμων : Κου Παύλου Μακρή
Κου Νικολάου Ζωγράφου
Κας Κυριακής Ταουσάνη.
Εν συνεχεία τα αγαθά θα συλλεχθούν, θα συσκευαστούν και θα σταλούν στον Οίκο Ευγηρίας “Ζωρζής Γ. Μιχαληνός”.
ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΕΝΩΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ.
Σας ευχαριστούμε θερμά, εκ των προτέρων, για την όποια προσφορά σας.
apostoli agapis2