Καθορισμός του συντελεστή Ελάχιστης Βάσης Εισαγωγής (Ε.Β.Ε.) ως προϋπόθεση συμμετοχής των υποψηφίων των πανελλαδικών εξετάσεων στη διαδικασία επιλογής για εισαγωγή στις σχολές των Α.Σ.Ε.Ι. και Α.Σ.Σ.Υ., στη Σ.Σ.Α.Σ., στις σχολές της Αστυνομικής και Πυροσβεστικής Ακαδημίας, στις Α.Ε.Ν., στις σχολές Δοκίμων Σημαιοφόρων Λιμενικού Σώματος και Λιμενοφυλάκων, καθώς και στις Α.Σ.Τ.Ε. του Υπουργείου Τουρισμού.

ΦΕΚ ΣΤΡΑΤ. ΣΥΝΤΕΛ ΕΛ. ΒΑΣΗΣ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ

Είμαι στη διάθεσή σας.

Υπενθυμίζω ότι η υπηρεσία μας δέχεται κανονικά το κοινό – ΚΑΤΟΠΙΝ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.

Τα στοιχεία επικοινωνίας μου παραμένουν τα ίδια.

………………………………………………………………..

Γεώργιος  Ράπτης