Αιτήσεις Πανελλαδικών 2020

Οι υποψήφιοι που επιθυμούν συμμετοχή στις πανελλαδικές εξετάσεις ΕΠΑΛ για εισαγωγή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση υποβάλλουν-αποστέλλουν με e-mail την παρούσα Αίτηση-Δήλωση στο Λύκειο, από την   30η  Μαρτίου 2020 ως και την 9η  Απριλίου του 2020 Η Αίτηση -Δήλωση υποβάλλεται από τον ίδιο τον ενδιαφερόμενο ή από νόμιμα εξουσιοδοτημένο εκπρόσωπό του, εκφράζει την αυθεντική βούληση του ενδιαφερόμενου και δεν τροποποιείται. Η Αίτηση –Δήλωση είναι καθοριστική και δεσμευτική για όλους τους υποψήφιους, που θα συμμετάσχουν στις Πανελλαδικές εξετάσεις ΕΠΑΛ και η μη υποβολή της σημαίνει αποκλεισμό του υποψηφίου από τις εξετάσεις.

Προσοχή !!!!! Κατεβάζετε την αίτηση την συμπληρώνετε και την στέλνετε ηλεκτρονικά στο email του σχολείου: mail@1epal-loutr.kor.sch.gr
με θέμα : Αίτηση Πανελλαδικών – <Το ονοματεπώνυμο>

Οδηγίες και έντυπο αίτησης δήλωσης των Ημερήσιων ΕΠΑΛ.

Αφορά μαθητές που φοιτούν τώρα στην Γ τάξη ή αποφοίτους προηγούμενων ετών ημερήσιων ΕΠΑΛ .

Αίτηση-Δήλωση-Ημερήσια-ΕΠΑΛ-Για υποβολή

ΟΔΗΓΙΕΣ-Ημερήσια-ΕΠΑΛ