ΝΕΟ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΩΝ

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες, σας ευχόμαστε χρόνια πολλά και ελπίζουμε να περάσατε ευχάριστα τις Πασχαλινές διακοπές.
Με την ευκαιρία της επαναλειτουργίας των σχολείων θέλουμε να σας υπενθυμίσουμε την υποχρεωτικότητα του self-test, αλλά και να σας ενημερώσουμε για τα νέα δρομολόγια των ΚΤΕΛ.
Από Δευτέρα 10/5/21 και 2ο Δρομολόγιο θα εξυπηρετεί τους μαθητές ξεκινώντας στις 7:40 από την αφετηρία στο Μαρκοπούλο, το οποίο θα περιμένει την ανταπόκριση από Πόρτο Ράφτη και θα συνεχίζει για την Πλατεία Καλυβίων. Θα συνεχίζει στην εκκλησία Παναγία, την ταβέρνα Κοροπούλη στην Πέτα ,για τα παιδιά από Κουβαρά και Πέτα και τέλος θα μπαίνει στην Κερατέα για να πάρει αν υπάρχουν άλλα παιδιά. Το άλλο μαθητικό λεωφορείο ΚΤΕΛ θα ξεκινάει κανονικά στις 08:00 από το Γήπεδο Κερατέας.
Και για την επιστροφή θα φεύγουν από το Λαύριο δύο λεωφορεία γύρω στις 2.30.
Ελπίζουμε σε μια νέα αρχή και μια καλύτερη συνέχεια!