Ημέρα: 10 Απριλίου 2022

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΛΗΞΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΣΕ ΓΥΜΝΑΣΙΑ – ΛΥΚΕΙΑ.ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΛΗΞΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΣΕ ΓΥΜΝΑΣΙΑ – ΛΥΚΕΙΑ.

Τα μαθήματα στα λύκεια θα λήξουν την Παρασκευή 30 Μαϊου. Λήψη αρχείου

ΠΑΝΕΛΑΔΔΙΚΕΣ 2022: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ.ΠΑΝΕΛΑΔΔΙΚΕΣ 2022: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ.

ΠΑΣΧΑΛΙΝΕΣ ΛΑΜΠΑΔΕΣΠΑΣΧΑΛΙΝΕΣ ΛΑΜΠΑΔΕΣ

Σας ενημερώνουμε ότι οι μαθητές των προγραμμάτων σχολικών δραστηριοτήτων στην προσπάθεια τους να ενισχύσουν οικονομικά τις εκπαιδευτικές επισκέψεις τους κατασκεύασαν λαμπάδες, τις οποίες μπορούν να προμηθευτούν οι γονείς μέσω των παιδιών τους (λόγω covid δεν επιτρέπεται η προσέλευση χωρίς ραντεβού) στην τιμή των 3 ευρώ/τμχ. Ενισχύστε την προσπάθεια τους και Καλό Πάσχα σε όλους!!!

ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ 13/4/2022ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ 13/4/2022

Ημέρα αιμοδοσίας στο 1ο ΕΠΑΛ Λαυρίου. Σας καλούμε να συμμετάσχετε στην ενίσχυση της τράπεζας αίματος του σχολείου μας. Η αιμοδοσία θα διεξαχθεί στον χώρο του σχολείου την Τετάρτη 13 Απριλίου 2022 και ώρα 09:30 – 13:00. Απαραίτητα συνοδευτικά η αστυνομική ταυτότητα και ο αριθμός ΑΜΚΑ. (Μπορεί να γίνουν δεκτοί αιμοδότες ηλικίας 17 ετών με υπεύθυνη […]