ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ – ΜΑΘΗΤΕΙΑ. Δήλωση ενδιαφέροντος.

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ – ΜΑΘΗΤΕΙΑ. Οι αιτήσεις μαθητευομένων για το Μεταλυκειακό έτος – Τάξη Μαθητείας 2021 – 2022 αναμένεται να ξεκινήσουν στα μέσα Οκτωβρίου. Μέχρι την έναρξη των αιτήσεων και για την καλύτερη διαχείριση των τμημάτων που θα δημιουργηθούν, παρακαλούνται οι απόφοιτοι του σχολείου μας που θέλουν να ενταχθούν στην μαθητεία, να μας ενημερώσουν με email ή τηλεφωνικά (τον υποδιευθυντή του σχολείου), αναφέροντας το όνομά τους, την ειδικότητα και το έτος απόκτησης του πτυχίου τους καθώς και το αν τυχόν έχουν κάποιον εργοδότη που έχει δεσμεύσει θέση για αυτούς, μέχρι την Παρασκευή 24-9-21 και ώρα 11:00 π.μ..
Οι αιτήσεις θα γίνονται ηλεκτρονικά από τους ίδιους τους ενδιαφέρόμενους όταν ξεκινήσει η ηλεκτρονική πλατφόρμα (θα σας ενημερώσουμε άμεσα όταν γίνει αυτό).