ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ.

Οι γονείς/κηδεμόνες των μαθητών/τριών ή οι ίδιοι οι μαθητές/τριες, εφόσον είναι ενήλικοι/ες, οι οποίοι έκαναν στην Α’ ή στη Β’ φάση ηλεκτρονική αίτηση εγγραφής, ΟΦΕΙΛΟΥΝ ΜΑ ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΤΟΥΣ (δηλ. να έρθουν στο σχολείο για να συμπληρώσουν ΚΑΙ την υπεύθυνη δήλωση του κηδεμόνα καθώς να καταθέσουν και τα απαραίτητα δικαιολογητικά) ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ έως την Παρασκευή 16-09-2021 από ώρα 09:00 έως 13:00. Εάν δεν μπορούν να το κάνουν παρακαλούνται να επικοινωνήσουν άμεσα με το σχολείο.
Επίσης από τη Δευτέρα 13-09-2021 και ώρα 09.00 έως και τη Δευτέρα 20-09-2021 και ώρα 23.59 θα υπάρχει η δυνατότητα υποβολής εκπρόθεσμων ηλεκτρονικών αιτήσεων εγγραφής και ανανέωσης εγγραφής για ΓΕ.Λ. ή ΕΠΑ.Λ. (Γι’ αυτές θα πρέπει ο γονέας/κηδεμόνας να έρθει στο σχολείο για να συμπληρώσει και ΓΡΑΠΤΗ υπεύθυνη δήλωση αιτιολόγησης της εκπρόθεσμης υποβολής. Η έγκριση της εγγραφής θα γίνεται μετά από αποστολή των απαραίτητων δικαιολογητικών στην ΔΔΕ Ανατ. Αττικής).