ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΤΗΛΕΔΙΑΣΚΕΨΗ (ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ – ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ)

Αγαπητοί γονείς, σας καλούμε την Πέμπτη 15/4/2021 και ώρα 7:00 μμ σε συνάντηση που διοργανώνουν, η Διεύθυνση του Σχολείου, το Συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων , καθώς και το Προεδρείο του 15μελούς Συμβουλίου των Μαθητών.
Σκοπός της συνάντησης αυτής είναι η προσπάθεια να συμβάλουμε όλοι μας, καθηγητές , μαθητές , και γονείς στην εύρυθμη λειτουργία του Σχολείου, στις νέες συνθήκες που διαμορφώνονται μετά την 12η Απριλίου.
Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί στο webex του Διευθυντή.
Τον σύνδεσμο για την ηλεκτρονική αίθουσα μπορείτε να τον βρείτε στην σελίδα ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΕΣ ΑΙΘΟΥΣΕΣ στην ιστοσελίδα (blog) του σχολείου (το συνθηματικό της σελίδας είναι το ίδιο όπως και κατά την διάρκεια της τηλεκπαίδευσης, η αίθουσα είναι του κ. Αραμπατζή Μιχάλη). Η παραπάνω πρόσκληση έχει σταλεί και στο προσωπικό email που έχουν δηλώσει στο σχολείο μας οι γονείς/κηδεμόνες των μαθητών.