ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ της ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ του ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ.

Επειδή δεν επετεύχθη ο απαιτούμενος αριθμός για να ολοκληρωθεί η διαδικασία της ψηφοφορίας, σας καλούμε σε δεύτερη ψηφοφορία, την Δευτέρα 12 Οκτωβρίου και ώρα 04:00 μ.μ έως 06:00 μ.μ. για την ανάδειξη νέου Δ.Σ και Ελεγκτικής Επιτροπής 1ου ΕΠΑΛ Λαυρίου.
Σε περίπτωση μη επίτευξης του 1/3 των γονέων (71 γονέων) θα προχωρήσουμε σε τρίτη και τελευταία ψηφοφορία την Τετάρτη 14 Οκτωβρίου και ώρα 02:00 μμ εως 06:00 μμ όπου και θα βγει αποτέλεσμα με όσους παρευρεθούν και μόνο.
Επίσης όποιος θέλει να θέσει υποψηφιότητα για ΔΣ είτε για Ελεγκτική επιτροπή μπορεί να το δηλώσει στην γραμματεία του Σχολείου συμπληρώνοντας το αντίστοιχο έγγραφο μέχρι Παρασκευή 9 Οκτωβρίου 01:00 μμ.
Οι εκλογές θα διεξαχθούν στο αμφιθέατρο του Σχολείου.
(Δικαίωμα συμμετοχής στην διαδικασία έχουν οι γονείς/κηδεμόνες των ανήλικων μαθητών).
Μέτρα λόγω COVID-19: Παρακαλείσθε να έχετε υποχρεωτικά μαζί σας την δική σας ατομική μάσκα, ο χώρος θα διαθέτει αντισηπτικό.
Η εφορευτική επιτροπή