ΘΕΡΙΝΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ (κάθε Παρασκευή).

Το σχολείο για τους θερινούς μήνες Ιούλιο και Αύγουστο θα είναι ανοιχτό μόνο κάθε Παρασκευή από 09:00 έως 13:00.
Κατ’ εξαίρεση το σχολείο αύριο (Τετάρτη 01/6) και μεθαύριο (Πέμπτη 02/6) θα είναι ανοιχτό από 09:00 έως 13:00 μόνο για την διευκόλυνση των γονέων/κηδεμόνων στην υποβολή της ηλεκτρονικής αίτησης εγγραφής (όχι για την κατάθεση των υπολοίπων δικαιολογητικών εγγραφής ή την οποιαδήποτε άλλη διεργασία πχ. παραλαβή απολυτηρίων, έκδοση βεβαιώσεων, υποβολή μηχανογραφικού, κλπ). Για την υποβολή των δικαιολογητικών εγγραφής οι γονείς/κηδεμόνες μπορούν να τα καταθέσουν την Παρασκευή 03 Ιουλίου και την Παρασκευή 10 Ιουλίου από 09:00 έως 13:00, επίσης τις ίδιες μέρες μπορούν να παραλάβουν τα απολυτήρια – πτυχία – ελέγχους ή οποιοδήποτε άλλο έγγραφο θα χρειαστούν.
Ευχόμαστε σε όλους ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!