ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ: Μετακίνηση μαθητών.

Οι μαθητές της Γ’ τάξης που θα συμμετέχουν στις πανελλήνιες εξετάσεις του σχολείου μας θα πρέπει να βρίσκονται στο χώρο του σχολείου το αργότερο στις 8:00. Οι μαθητές που θα μετακινηθούν με τα λεωφορεία του ΚΤΕΛ για την προσέλευσή τους στο σχολείο θα πρέπει να ενημερωθούν για τα δρομολόγια που τους εξυπηρετούν. Οι μαθητές που μετακινούνται με το δρομολόγιο ΛΑΓΟΝΗΣΙ-ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΚΑΛΥΒΙΩΝ-ΣΑΡΩΝΙΔΑ-ΠΑΛΑΙΑ ΦΩΚΑΙΑ-ΑΝΑΒΥΣΣΟ, ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΣΧΟΛΕΙΟ, θα πρέπει να βρίσκονται στη στάση νωρίτερα μιας και η ώρα έναρξης του δρομολογίου από το Λαγονήσι για τις εξετάσεις θα είναι στις 6:45. Οι μαθητές που θα μετακινηθούν με το δρομολόγιο ΘΟΡΙΚΟ, ΕΛΑΙΟΧΩΡΙ, ΚΟΚΟΦΟΙΝΙΚΑΣ, ΔΙΨΕΛΙΖΑ, ΚΑΛΟΠΗΓΑΔΟ, Λ. ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ, ΤΡΕΧΑΝΤΙΕΡΑ, ΤΣΟΝΙΜΑ, ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ, ΠΑΝΟΡΑΜΑ, ΣΥΡΙ, ΣΧΟΛΕΙΟ, θα πρέπει να βρίσκονται στη στάση τουλάχιστον 30 λεπτά νωρίτερα από την προγραμματισμένη ώρα.