ΕΚΔΟΣΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΓΓΡΑΦΩΝ και ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ (προστέθηκε αριθμός τηλεφώνου για άμεση επικοινωνία)

Για την καλύτερη προστασία της υγείας των γονέων/κηδεμόνων και του διοικητικού και εκπαιδευτικού προσωπικού του σχολείου παρακαλούνται αυτοί, να προτιμούν να στέλνουν το αίτημα τους, για την έκδοση οποιουδήποτε εγγράφου ή της πληροφόρησής τους για οποιοδήποτε ζήτημα, στο email του σχολείου (1epal-lavriou@sch.gr) από το οποίο μπορεί να ενημερώνεται η διοίκηση αλλά και το εκπαιδευτικό προσωπικό του σχολείου σε ημερήσια βάση. Σε περίπτωση που δεν μπορείτε να επικοινωνήσετε μέσω email ή με το σταθερό τηλέφωνο του σχολείου, μπορείτε να καλέσετε ή να στείλετε sms και στο τηλ. 6984059768 μεταξύ 09:30 έως 12:30 (από Δευτέρα έως Παρασκευή).