Στιγμιότυπο οθόνης 2020-10-28 003818

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

Αξιότιμες/οι

Αισθάνομαι την αδήριτη  ανάγκη να επικοινωνήσω μαζί σας λίγο μετά την έναρξη της φετινής  σχολικής χρονιάς.  Βεβαίως οι συνθήκες της πανδημίας και οι αυστηροί κανόνες προστασίας δεν μας επιτρέπουν την δια ζώσης συνάντηση, που υπό κανονικές συνθήκες θα έπρεπε να γίνει στο χώρο του σχολείου, όπως αυτό προβλέπεται από την ισχύουσα νομοθεσία. Παρόλα αυτά, η τεχνολογία μας διευκολύνει και μας δίνει την λύση της εξ αποστάσεως επικοινωνίας, μέσω της ηλεκτρονικής πλατφόρμας cisco webex. Για τον λόγο αυτό παρακαλείσθε αρχικά να εγκαταστήσετε (download) στον υπολογιστή σας  ή στο κινητό σας την εφαρμογή: www.ciscowebex.com. Στην συνέχεια θα πατήσετε πάνω στον σύνδεσμο (join): https://meetingsemea28.webex.com/meet/pr1633365917  και θα εισέλθετε στην εικονική μου τάξη, την Τετάρτη 7 Οκτωβρίου 2020 και ώρα 17:00 μ.μ..

Η συνάντηση αυτή καθίσταται υποχρεωτική.

Η  Διευθύντρια

ΒΑΣΙΛΙΚΗ  Κ.  ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ