1ο ΕΠΑΛ Αμυνταίου

το blog του 1ου ΕΠΑΛ Αμυνταίου Φλώρινας

Περίληψη της διακήρυξης διαγωνισμού για μίσθωση του κυλικείου του 1ου ΕΠΑΛ Αμυνταίου

Απρ 20161

ΕΝΙΑΙΑ ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

Η Ενιαία Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Αμυνταίου προκηρύσσει, δημόσιο πλειοδοτικό διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές, για την μίσθωση του κυλικείου του 1ου ΕΠΑΛ Αμυνταίου.
Ο διαγωνισμός θα γίνει δημόσια στο γραφείο του Διευθυντή του 1ου ΕΠΑΛ Αμυνταίου στις 21 Απριλίου 2016 ημέρα Πέμπτη και ώρα 12:30.
Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι να απευθύνονται στα γραφεία του 1ου ΕΠΑΛ Αμυνταίου, απ όπου μπορούν να παραλάβουν αντίγραφο της διακήρυξης του διαγωνισμού και να δουν το χώρο του κυλικείου και να πληροφορηθούν κάθε τι σχετικό, κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες.

Αμύνταιο 29 Μαρτίου 2016

Ο Πρόεδρος