Αποσφράγιση προσφοράς εκδρομής του Ε.Κ. Ιεράπετρας στο Καρπενήσι

Σήμερα, Δευτέρα 27 Μαρτίου 2023 και ώρα 12.00 μμ συνεδρίασε η επιτροπή που συστήθηκε με την πράξη  4/27.03.2022 του Διευθυντή του Σχολέιου για την αποσφράγιση των προσφορών για τη μετακίνηση – εκπαιδευτική επίσκεψη μαθητών/τριών στο πλαίσιο προγράμματος περιβαλλοντικής εκπαίδευσης του σχολείου στο Καρπενήσι από 25 έως 29 Απριλίου 2023.

Η επιτροπή διαπίστωσε πως έχουν κατατεθεί 3 προσφορές. Η χαμηλότερη τιμή κάθε προσφοράς, με βάση την προκήρυξη του σχολείου και τις απαιτήσεις που έχουν τεθεί σε αυτήν, έχει ως εξής:

• Kaldi tours:195 ευρώ ανά άτομο
  • Leonidakos tours: 220 ευρώ ανά άτομο
  • Alkyoni travel agency: 274 ευρώ ανά άτομο

Η επιτροπή διαπίστωσε ότι η πιο συμφέρουσα είναι η 1η προσφορά και ομόφωνα αποφάσισε να αναθέσει τη μετακίνηση στο γραφείο Kaldi tours (ενστάσεις ως τη Δευτέρα 03/04/23, στις 12:00 μμ).

Κλείνεται η πράξη και υπογράφεται

Παρακάτω μπορείτε να δείτε τις προσφορές:

προσφορά1 προσφορά3 προσφορά2

Απόφαση Επιτροπής: