Στις τάξεις ξανά!!!

Τι κι αν είναι διαδικτυακές, μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή τηλεφωνικών κλήσεων ή και μηνυμάτων! Τα σχολεία ανοίγουν ξανά προσαρμοσμένα σε αυτή τη νέα πραγματικότητα. Οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας στέκονται δίπλα στους μαθητές με όποιον τρόπο μπορούν, με όποιον τρόπο εξυπηρετεί την κάθε οικογένεια και τον κάθε μαθητή και δεν αφήνουν κανέναν εκτός της εκπαιδευτικής διαδικασίας.

Υπενθυμίζουμε στους γονείς και κηδεμόνες του σχολείου μας να επισκέπτονται την ιστοσελίδα μας καθώς ανανεώνουμε τακτικά το εκπαιδευτικό μας υλικό.

Καλή αρχή λοιπόν, συνεχίζουμε να προσέχουμε μέχρι νικητές πλέον να επιστρέψουμε στην καινούργια μας κανονικότητα.