Δανειστική Βιβλιοθήκη για ενήλικες

Αν βλέπει το παιδί εσάς να διαβάζετε βιβλία, το πιθανότερο είναι ότι θα κάνει το ίδιο!

Αγαπητοί γονείς

Η Σχολική βιβλιοθήκη ,που λειτουργεί εδώ και χρόνια ως δανειστική για τους μαθητές του σχολείου μας, έχει και έναν μεγάλο αριθμό βιβλίων για ενήλικες. Πρόκειται για βιβλία με κλασική και σύγχρονη λογοτεχνία (ελληνική και ξένη) καθώς και βιβλία ψυχολογίας και επιστημονικά. Υπάρχουν αρκετές παλιές εκδόσεις  αλλά και πολλές καινούργιες.

Μπορείτε να δείτε τους τίτλους στον παρακάτω κατάλoγο.

ΒΙΒΛΙΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ

Αποφασίσαμε ότι η βιβλιοθήκη μπορεί να δανείζει τα βιβλία αυτά σε εσάς τους γονείς των μαθητών μας. Την περίοδο αυτή μπορείτε να στέλνετε μήνυμα στο email του σχολείου 1dimskiath@sch.gr και εμείς θα φροντίσουμε να λάβετε το βιβλίο που επιθυμείτε!

Ο κατάλογος των βιβλίων θα εμπλουτίζεται και θα ανανεώνεται! Όποιος επιθυμεί να προσφέρει βιβλία στη βιβλιοθήκη ,είναι καλοδεχούμενα!

Τα δύο πρώτα βιβλία, έτοιμα να σταλούν σε γονείς που επιθυμούν να τα δανειστούν! Συνοδεύονται κι από δωράκι-σελιδοδείκτη!

Η Υπεύθυνη της Βιβλιοθήκης

Συκιώτου Δήμητρα

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.