Συμμετοχή του σχολείου μας στο Μαθητικό Πρωτάθλημα Σκάκι.

Αγαπητοί γονείς

IMG 20231108 112419Ενημερωθείτε για το ομαδικό και ατομικό πρωτάθλημα σκάκι που θα διεξαχθεί στις 30 Μαρτίου στην Αγριά Βόλου.

Το σχολείο μας θα συμμετέχει εφόσον υπάρχει ενδιαφέρον από τους μαθητές και τις μαθήτριες.

Γι αυτόν τον σκοπό το επόμενο διάστημα θα κληθούν μαθητές και μαθήτριες από όλες τις τάξεις να συμμετέχουν σε ομαδικά τουρνουά που θα διεξαχθούν εδώ στο σχολείο και σε ώρες του ωρολογίου προγράμματος .Στο τέλος θα σχηματιστούν δύο ομάδες των έξι μαθητών/μαθητριών , οι  οποίοι εφόσον επιθυμούν και επιτρέπουν οι γονείς θα μεταβούν στον Βόλο για να συμμετέχουν στο πρωτάθλημα που θα διεξαχθεί στην Αγριά, συνοδευόμενοι από εκπ/κούς του σχολείου.

Στην διοργάνωση των παραπάνω υπεύθυνος είναι ο εκπ/κός του σχολείου μας ,Οικονόμου Κυριάκος.

Όσοι ενδιαφέρεστε να συμμετέχουν τα παιδιά σας ατομικά μπορείτε να δηλώσετε συμμετοχή στον σύνδεσμο που θα βρείτε στην προκήρυξη.

ΠΡΟΚHΡΥΞΗ ΟΜΑΔΙΚΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 2024 (1)

ΠΡΟΚHΡΥΞΗ ΑΤΟΜΙΚΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 2024_ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ

Κατηγορίες: Δράσεις σχολείου. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.