Πέντε καινούργια σετ σκάκι εμπλουτίζουν τη βιβλιοθήκη του σχολείου .

IMG 20230425 225453 IMG 20230425 095844

Η αγάπη και η ενασχόληση των μαθητών και μαθητριών για το σκάκι, μας ώθησε να ζητήσουμε από το Σύλλογο Γονέων του σχολείου μας πέντε καινούργια σετ σκάκι .

Το σκάκι που ήδη υπάρχει στο σχολείο και παίζουν οι μαθητές στα διαλείμματα.

Το σκάκι στην Αίθουσα των Αγγλικών,όπου η κυρία Παναγιωτέλη παρακινεί τους μαθητές να ασχοληθούν με το σκάκι.

Η κυρία Ήρα Ράλλη η πρόεδρος του συλλόγου και τα μέλη του ,με χαρά ανταποκρίθηκαν στο αίτημά μας και σήμερα μας έφεραν στο σχολείο τα 5σετ σκάκι ,τα οποία τοποθετήθηκαν στη βιβλιοθήκη του σχολείου.

IMG 20230425 095858

Ευχαριστούμε τον Σύλλογο Γονέων που πάντα βρίσκεται κοντά στους μαθητές και προσπαθεί να ικανοποιεί τις ανάγκες τους.

Κατηγορίες: Δράσεις σχολείου. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.