Συμμετοχή του σχολείου στο Πρόγραμμα “Αστέρι της Ευχής”

Για ακόμα μία  χρονιά το σχολείο μας συμμετέχει στο Πρόγραμμα ¨Αστέρι της Ευχής¨

Τη φετινή σχολική χρονιά οι μαθητές της Δ΄1 τάξης με τη δασκάλα τους κυρία Τσιγαρίδα Αγορή, ανέλαβαν να ευαισθητοποιήσουν τη σχολική μας κοινότητα ,μαθητές , εκπ/κούς και γονείς , να πουλήσουν όσα περισσότερα αστέρια γίνεται και να συγκεντρώσουν το ποσό των 400€ που θα πραγματοποιήσει την ευχή ενός παιδιού που έχει ανάγκη τη στήριξή μας.

Λήψη αρχείου

Συγχαρητήρια στους μαθητές της Δ΄1 Τάξης και στη δασκάλα τους για την πρωτοβουλία τους και για την οργάνωση.

Ευχαριστούμε όλους τους μαθητές και τους γονείς τους και όλους τους εκπ/κούς που συμμετείχαν.

Κατηγορίες: Α΄ταξη. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.