Ψυχολόγος στα σχολεία Πρωτοβάθμιας εκπ/σης της Σκιάθου!

Σήμερα παρουσιάστηκε να αναλάβει υπηρεσία Ψυχολόγος για την αντιμετώπιση των συνεπειών του Covid-19.

H κυρία Τακτικού Βασιλική , η καινούργια Ψυχολόγος θα βρίσκεται στο σχολείο μας κάθε Δευτέρα και Τρίτη . Προς το παρόν , μέχρι να ανοίξουν τα σχολεία θα ασκεί τα καθήκοντά της διαδικτυακά.

Διαβάστε παρακάτω τα καθήκοντα και τις αρμοδιότητες των Ψυχολόγων, σύμφωνα με την απόφαση 142524/ΓΔ4-26-10-2020  της κυβέρνησης:

Όποιος γονέας επιθυμεί να επικοινωνήσει  μαζί της , μπορεί να τηλεφωνήσει στο σχολείο από τις 8:30 μέχρι στις 13:00 καθημερινά στη Δ/ντρια του σχολείου.

Με εκτίμηση η Δ/ντρια του σχολείου, Συκιώτου Δήμητρα

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.