Ανακοίνωση για τα διαδικτυακά μαθήματα!

Αγαπητοί γονείς!

Από 16  έως 30 Νοεμβρίου τα σχολεία θα παραμείνουν κλειστά.

Οι μαθητές θα πρέπει να παρακολουθήσουν τα διαδικτυακά μαθήματα μέσω Webex και e-class από την Τετάρτη 18 Νοεμβρίου.

Όλοι οι μαθητές του σχολείου είναι γραμμένοι στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο. Φροντίσαμε να εγγράψουμε όλους τους μαθητές της Α΄τάξης και όσους δεν είχαν εγγραφεί πέρυσι και να στείλουμε σε φάκελο τους κωδικούς με του οποίους θα μπαίνουν στην πλατφόρμα e-class  (πατήστε εδώ)και στην αλληλογραφία του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου  (πατήστε εδώ. ).

Παρακαλούμε όλους τους γονείς να χρησιμοποιούν και την αλληλογραφία του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου και να διαβάζουν τα μηνύματα που στέλνουμε.

Μέχρι την Τρίτη θα σας σταλεί το Πρόγραμμα των μαθημάτων και οι κωδικοί των εκπαιδευτικών για τη σύγχρονη διδασκαλία μέσω Webex.

Για οποιαδήποτε απορία ή δυσκολία που συναντάτε θα είμαστε στο σχολείο τη Δευτέρα και την Τρίτη από τις 8:15 μέχρι στις 13:15.

Η Δ/ντρια του Σχολείου

Συκιώτου Δήμητρα