Επιστροφή μετά από καιρό…

Αγαπητοί μαθητές,γονείς και φίλοι του blog!

Για ένα μεγάλο διάστημα δεν ανέβαζα συχνά άρθρα με τις δραστηριότητες και τα νέα του σχολείου μας.Υλικό υπήρχε αλλά  δεν υπήρχε αρκετός χρόνος !

Τώρα όμως που υπάρχει ανάγκη να επικοινωνούμε με τα παιδιά που είναι στο σπίτι επανέρχομαι ανεβάζοντας άρθρα με στόχο την ενημέρωση,τη διασκέδαση και τη δημιουργική απασχόληση!

Γι αυτό σας παρακαλώ να επισκέπτεστε το blog του σχολείου μας και να μη διστάζετε να γράφετε σχόλια για να επικοινωνούμε!

Με πολλή αγάπη

Η Δ/ντρια ,  Συκιώτου Δήμητρα