Οι γονείς δημιουργοί …

Με πολύ διάθεση για δημιουργία και προσφορά τρεις γονείς έφτιαξαν στο Α΄2 τμήμα του σχολείου μας αυτή την όμορφη γωνιά για να διαβάζουν οι μικροί μας μαθητές.

Οι κυρίες Σοφία Κανσού και Άννα Λουίσα φιλοτέχνησαν την όμορφη εικόνα στον τοίχο και οι κυρίες Άννα Κανσού και Σοφία Κανσού δώρισαν του δύο πάγκους, τους οποίους έβαψαν και φρόντισαν για την τοποθετησή τους.

Οι μικροί μαθητές χάρηκαν την αλλαγή στην τάξη τους και τώρα θα έχουν μία όμορφη γωνιά για την ώρα της φιλαναγνωσίας.

Ευχαριστούμε θερμά τις παραπάνω κυρίες για την πολύτιμη προσφορά και τη συνεργασία τους!!!

Κατηγορίες: Συνεργασία γονέων. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.