Ευχαριστίες στο Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων.

Θέλω μέσα από αυτό το άρθρο να εκφράσω εκ μέρους όλου του διδακτικού προσωπικού , τις βαθιές μας ευχαριστίες προς το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων  και σε όλους τους γονείς, που με την ανιδιοτελή συνεισφορά τους, εργάζονται και  συμπαραστέκονται σε κάθε προσπάθεια και  σε κάθε εκδήλωση του σχολείου.

Ευχαριστούμε για όσα έχετε προσφέρει στο σχολείο μας ώστε η σχολική ζωή και η διαδικασία της μάθησης να γίνεται πιο ευχάριστη και δημιουργική!

Ευχαριστούμε την Πρόεδρο,κ Καρούμπα Μαρία, την κ, Παπαδούλια Ματούλα,την κ.Διολέττα Χρύσα την κ.Συμιακάκη Κυριακή ,την κ. Γραμματικού Γεωργία,την κ. Σδράκα Ουρανία και όλους τους γονείς των μαθητών μας!

Παρακάτω παραθέτω κάποιες από τις τελευταίες  δωρεές του συλλόγου Γονέων   και Κηδεμόνων στο Σχολείο.

PC150072

Αγοράστηκαν 7 συνολικά προτζέκτορες που τοποθετήθηκαν στις Στ΄1,τ΄2,Ε΄3,Ε΄2,Ε΄1 Δ΄1 και Αίθουσα Πληροφορικής.

PC150065

Τραπέζια και πάγκοι για τους μικρούς μας μαθητές.

PC150064

Τα καινούργια κουφώματα της πίσω εισόδου.

PC150068

Μπάλες ποδοσφαίρου,ρακέτες και μπαλάκια Μπάντμιντον.

PC150069

Λευκός Πίνακας μαρκαδόρου και παιδαγωγικό υλικό για το Ειδικό Σχολείο.

PC220190

Βάση για το αρμόνιο

PC220191

Αρμόνιο και δύο μεταλλόφωνα

Ασύρματο μικρόφωνο

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις, Συνεργασία γονέων. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.