E-Twinning- Ημέρα Σχολικού αθλητισμού

Δύο πολύ όμορφα βίντεο για να τα δουν τα παιδιά των άλλων χωρών που συμμετέχουν στη δράση  , με θέμα “What can we do with our hands?” “Τι μπορούμε να κάνουμε με τα χέρια μας”, ,από την Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού ,που πραγματοποιήθηκε στο σχολείο μας.

Το πρώτο βίντεο δημιουργήθηκε από την κ. Παναγιωτέλη Βασιλική,εκπ/κό Αγγλικής Γλώσσας και παρουσιάζει δραστηριότητες των μαθητών του Ε΄1 ,στην ώρα των Αγγλικών και δραστηριότητες στην αυλή από όλους τους μαθητές και το δεύτερο από την κ. Μπουντούρη Νικολέτα,εκπ/κό της Πληροφορικήςκαι παρουσιάζει δραστηριότητες των μαθητών στην ώρα της Πληροφορικής .

Κατηγορίες: E-Twinning. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.