«Δε δίνεις αίμα,δίνεις αγάπη»

Οι μαθητές του Τμήματος Ένταξης  και οι μαθητές της Γ΄1 τάξης του σχολείου μας,με τη δασκάλα Ειδικής Αγωγής Ξηρακιά Παρασκευή και το δάσκαλο Γεωργούλα Δημήτριο,στα πλαίσια του Προγράμματος Αγωγής Υγείας «Δε δίνεις αίμα ,δίνεις αγάπη», συμμετέχουν και καλούν όλους τους κατοίκους του νησιού στην εθελοντική αιμοδοσία που οργανώνει ο Σύλλογος «Αλκή» στις 2 και 3 Ιουνίου ,στο λιμάνι της Σκιάθου.Θα είμαστε κι εμείς εκεί!

Η αφίσα για την εθελοντική αιμοδοσία ,που έφτιαξαν τα παιδιά ,μαζί με τους δασκάλους τους!

Δημοσιεύθηκε στην Ανακοινώσεις, Δραστηριότητες τάξεων. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.