Η Αποκριάτικη γιορτή

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Σήμερα ,το σχολείο γέμισε χρώματα, ωραίες, αστείες  και χαρούμενες φατσούλες ,γέλια και τραγούδια.  Μαθητές ,μαθήτριες  δάσκαλοι και  γονείς , μασκαρεμένοι όπως το απαιτεί το έθιμο ,χάρηκαν και χόρεψαν  όλοι μαζί, μέσα σε μία χαρούμενη ατμόσφαιρα.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Τα μέλη του Συλλόγου γονέων από το πρωί ετοίμασαν OLYMPUS DIGITAL CAMERAτο χώρο  και σε όλη τη διάρκεια της γιορτής περιποιήθηκαν όλους τους μαθητές κερνώντας τους χυμό και φαγητό.

Ο μουσικός του σχολείου ,επιμελήθηκε τη μουσική και φρόντισε με την επιλογή των τραγουδιών να ευχαριστηθούν όλοι.

Ευχαριστούμε όλους τους γονείς που ανταποκρίθηκαν , την Πρόεδρο και τα μέλη του Συλλόγου Γονέων για την πολύτιμη βοήθειά τους .

Δημοσιεύθηκε στην Εκδηλώσεις-Γιορτές. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.

One Response to Η Αποκριάτικη γιορτή

1. Ο/Η athina λέει: