Αποκριάτικος χορός Συλλόγου Γονέων 2020

ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟΣ ΧΟΡΟΣ

Το 1ο Δημοτικό σχολείο Σιδ/στρου πραγματοποίησε και φέτος τον αποκριάτικο χορό του στις 15 του Φλεβάρη στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου. Τα παιδιά μας μικρά και μεγάλα όλων των τάξεων έπαιξαν, χόρεψαν και γεύτηκαν τις υπέροχες χειροποίητες λιχουδιές του μπουφέ που ετοίμασαν οι γονείς. Ευχαριστούμε τα παιδιά,τους γονείς και τους εκπαιδευτικούς για την παρουσία τους. Μας τίμησαν επίσης και μητέρες  εκτός σχολείου  που έφεραν τα παιδιά τους  και αυτό μας χαροποίησε ιδιαίτερα. Ιδιαίτερα να ευχαριστήσουμε τον Δντη του σχολείου που μας παραχώρησε την αίθουσα καθώς επίσης και τον κ. Ζωηρό Δ  για τη μικροφωνική υποστήριξη της εκδήλωσης. Ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων του σχολείου μας σας εύχεται καλή  Σαρακοστή.

Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων

1ου Δημοτικού σχολείου  Σιδ/στρου

Κατηγορίες: ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.