Διαδικτυακή ομιλία για γονείς_ ‘’Είναι ‘COVID 19’. Φροντίζοντας τους γονείς: Η έννοια της ψυχικής ανθεκτικότητας’’_ Τμήμα Πρόληψης Εθελοντικού Οργανισμού_ ‘’Το Χαμόγελο του Παιδιού’’_ Δευτέρα 28 Σεπτεμβρίου 202

Σας προσκαλούμε στην διαδικτυακή ομιλία για γονείς με ελεύθερη συμμετοχή, η οποία γίνεται σε συν-διοργάνωση με τις/τους κ.κ Διευθύντριες/Διευθυντές της Ενότητας των Δημοτικών Σχολείων της παιδαγωγικής μας ευθύνης και το Τμήμα Πρόληψης του Εθελοντικού Οργανισμού ‘’Το Χαμόγελο του Παιδιού’’, με θέμα:
«Είναι ‘COVID 19’. Φροντίζοντας τις/τους γονείς», και θα γίνει τη Δευτέρα 28 Σεπτεμβρίου 2020 ώρα 18:00-19:30 μ.μ.
Ομιλήτρια θα είναι η κ. Ειρήνη Σουργκούνη, Ψυχολόγoς M.Sc, Επιστημονικός Συνεργάτης του Χαμόγελου του Παιδιού.
Για να συνδεθείτε στη διαδικτυακή ομιλία, ακολουθείτε τα εξής βήματα:
  1. Πηγαίνετε στην ηλεκτρονική διεύθυνση:

1. Βάζετε το όνομα και το e-mail σας
  2. Βάζετε στο Session password: fCN2mVmtF38
  3. : Κλικάρετε “Join Now”.
  4. Ακολοθείτε τις οδηγίες που θα εμφανιστούν στην οθόνη.
Στοιχεια συνάντησης:
Host’s name: Τμήμα Πρόληψης Θεσσαλονίκη Το Χαμόγελο του Παιδιού
Session number: 163 262 4604
Session password: fCN2mVmtF38
Θα σας παρακαλούσαμε πολύ, όπως ενημερώνατε τις/τους κ.κ Προέδρους των Συλλόγων Γονέων και τι/τους κ.κ γονείς των σχολικών σας μονάδων για την ανωτέρα διαδικτυακή ομιλία, και όπως προωθούσατε την παρούσα πρόσκληση στα προσωπικά τους e-mail προς εξυπηρέτησή τους.
Σας ευχαριστούμε πολύ εκ των προτέρων για τη συνεργασία.
Με εκτίμηση,
Ο Συντονιστής Εκπαιδευτικού Έργου