ΠΡΟΣΟΧΗ!!! ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΗΝ ΕΠΙΔΟΣΗ ΤΙΤΛΩΝ ΠΡΟΟΔΟΥ ΚΑΙ ΤΙΤΛΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

Σύμφωνα με το ΦΕΚ 2669/23-6-2021 του ΥΠΑΙΘ , η επίδοση της βαθμολογίας του γ΄ τριμήνου , καθώς και των τίτλων προόδου και τίτλων σπουδών των μαθητών και μαθητριών θα γίνει στους γονείς /κηδεμόνες την ημέρα λήξης των μαθημάτων Παρασκευή  , 25 Ιουνίου 2021 , είτε μέσω  ηλεκτρονικού ταχυδρομείου , είτε σε κλειστό και σφραγισμένο φάκελο στην τσάντα του κάθε μαθητή/μαθήτριας , χωρίς να απαιτείται η φυσική παρουσία γονέων και κηδεμόνων στη σχολική μονάδα τη συγκεκριμένη ημέρα .

Οι μαθητές και μαθήτριες θα προσέλθουν στο σχολείο στις 09:00΄ π.μ. και θα αποχωρήσουν στις 12:00΄ μ.μ.

Τα σχολικά λεωφορεία θα αναχωρήσουν στις 08:30΄ π.μ. και θα επιστρέψουν μετά τις 12:00΄μ.μ.

Copyright © 2021 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ. Με την επιφύλαξη όλων των δικαιωμάτων.
Πληροφορίες σχετικά με τον τρόπο επαναχρησιμοποίησης ή αναδημοσίευσης αυτής της εργασίας ενδέχεται να είναι διαθέσιμες στη σελίδα http://Ιωάννης%20Μεριχωβίτης.