Πρώτη επικοινωνία με τους γονείς των μαθητών/τριών της ΣΤ τάξης.

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες,

σας ενημερώνουμε ότι θα έχετε την πρώτη ενημερωτική συνάντηση  με τη δασκάλα της ΣΤ τάξης εντός της τρέχουσας εβδομάδας στο χώρο του σχολείου μετά το πέρας των μαθημάτων του πρωινού κύκλου και την αποχώρηση των μαθητών/τριών του σχολείου.

και αντίστοιχα για όσους/ες το επώνυμο ξεκινά από Μ έως Σ την Πέμπτη  21/10/2021 και ώρα 13.25.

Παρακαλούμε να προσέλθετε φορώντας μάσκες και τηρώντας τις αποστάσεις που προβλέπονται.

Οι γονείς/κηδεμόνες που δε θα μπορέσουν να παρευρεθούν στη συνάντηση, εάν το επιθυμούν, μπορούν να επικοινωνήσουν με τη δασκάλα της τάξης στο τηλέφωνο του σχολείου προκειμένου να ορίσουν ημέρα και ώρα συνάντησης.

Σας ευχαριστούμε για τη συνεργασία

Η δασκάλα της τάξης

Λυτρίβη Φωτεινή