Kαθαρισμός του σχολείου μας

Ο Διευθυντής του Δημοτικού σχολείου Μαντουδίου Παπασωτηρίου Νικόλαος ευχαριστεί πολύ τους παρακάτω γονείς που βοήθησαν εθελοντικά για τον καθαρισμό του σχολείου μας

Αργυρίου Δημήτριος

Θωμά Μαίρη

Λούζη Σταμάτη

καθώς και τον Μαυρομάτη Στράτο ηλεκτρολόγο υπάλληλο του δήμου Μαντουδιου -Λίμνης -Αγίας Αννας (ο μονάδίκος που παρουσιάστηκε απο όλο τον δήμο) .

Στον καθαρισμό του σχολείου μας μεγάλη βοήθεια προσέφερε και το  προσωπικό του σχολείου μας

Αναστασίου Ευαγγελία(καθαρίστρια)

Μπαλατσου Παναγιώτα (ιδιοκτήτρια του  κυλικείου)και η

Χριστοδούλου Ειρήνη (καθαρίστρια του γυμνασίου Μαντουδίου)

Τέλος  ευχαριστεί θερμά  τους παρακάτω  εκπαιδευτικούς του σχολείου μας που βοήθησαν εθελοντικά στον καθαρισμό του .

Μυσιρίδου Αννα( Δασκάλα)

Ρούμπου Ζωη (Δασκάλα)