Προγραμματισμός Ολοήμερου σχ. έτους 2021-22

logotipo

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

σας ενημερώνουμε ότι:

• Όλες ανεξαιρέτως οι αιτήσεις των γονέων/κηδεμόνων για φοίτηση των μαθητών/τριών στο Ολοήμερο Πρόγραμμα γίνονται δεκτές χωρίς προϋποθέσεις. Ως εκ τούτου δεν απαιτούνται δικαιολογητικά εγγραφής για το σχολικό έτος 2021-22.
  • Η φοίτηση των μαθητών που εγγράφονται στο Ολοήμερο Πρόγραμμα είναι υποχρεωτική.
  • Η δηλωθείσα ώρα ενδιάμεσης αποχώρησης παραμένει η ίδια, μέχρι τη λήξη του διδακτικού έτους.
  • Οι αιτήσεις θα πρέπει να κατατεθούν με κάθε πρόσφορο τρόπο (στο: mail@1dim-lykovr.att.sch.gr αναγράφοντας στο θέμα τη λέξη: ΟΛΟΗΜΕΡΟ, ή σε έντυπη μορφή) μέχρι την Παρασκευή 14.5.2021. Σε περίπτωση υποβολής εκπρόθεσμης αίτησης εγγραφής στο Ολοήμερο Πρόγραμμα των σχολικών μονάδων, απαιτείται η γραπτή έγκριση του Διευθυντή Π.Ε. Β΄ Αθήνας.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ-ΑΙΤΗΣΗ-ΔΗΛΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΣΤΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ

Ο Διευθυντής του σχολείου
Παντελής Νάσσης, PhD

Δημοσιεύθηκε στην Ανακοινώσεις. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.