Η τσάντα στο σχολείο

Συνεχίζοντας την δράση “Τσάντες στο σχολείο”, και με   βάση την οδηγία του Υπουργείου Παιδείας για εφαρμογή της δράσης αυτής τουλάχιστον δυο Παρασκευές τον μήνα, το σχολείο μας ορίζει τις παρακάτω ημερομηνίες, κατά τις οποίες η τσάντα των μαθητών θα μένει στο σχολείο, για όλο το Σαββατοκύριακο:

4 Οκτωβρίου

18 Οκτωβρίου

1 Νοεμβρίου

15 Νοεμβρίου

6 Δεκεμβρίου

20 Δεκεμβρίου η δράση δε θα πραγματοποιηθεί λόγω διακοπών των Χριστουγέννων

10 Ιανουαρίου

24 Ιανουαρίου

7 Φεβρουαρίου

21 Φεβρουαρίου

6 Μαρτίου

20 Μαρτίου

3 Απριλίου

17 Απριλίου η δράση δε θα πραγματοποιηθεί  λόγω διακοπών του Πάσχα

1 Μαΐου  η δράση δε θα χρησιμοποιηθεί λόγω αργίας για τον εορτασμό της εργατικής Πρωτομαγιάς

22  Μαίου

5 Ιουνίου