Αγιασμός 2019…ή αλλιώς…το πρώτο κουδούνι!

Οι μέρες κύλησαν γοργά κι έφτασε πια η ώρα.

να φέρει το φθινόπωρο την πρώτη του την μπόρα!!!

Και το σχολειό σου χαίρεται, γιατί βουβό δε μένει,

τα γέλια, τα παιχνίδια σου, μέρες τα περιμένει…!

Έφτασε λοιπόν η μέρα του Αγιασμού, η μέρα που θα ηχήσει το πρώτο κουδούνι της χρονιάς! Σας περιμένουμε όλους, γονείς και μαθητές , την Τετάρτη, 11 Σεπτεμβρίου 2019 και ώρα 9.30 το πρωί, να κάνουμε τον Αγιασμό μας και να ξεκινήσει όμορφα άλλη μια νέα, δημιουργική, υπέροχη χρονιά!!!

Ενημερώνουμε ότι οι μαθητές θα αποχωρήσουν από το σχολείο με  ευθύνη των γονέων τους.