« Αποκριάτικο Πάρτι στο σχολείο μας»

Αγαπητοί γονείς,

Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων σε συνεργασία πάντα με τον Σύλλογο Διδασκόντων του σχολείου μας, οργανώνει και φέτος την Αποκριάτικη Γιορτή, η οποία θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 28.02.2020 στον χώρο του σχολείου μας.

Καλούμε όλα τα παιδιά να έρθουν με κέφι και χαρά, ντυμένα καρναβάλια, κανονικά την ώρα προσέλευσης για το μάθημα, με διάθεση για χορό και διασκέδαση. Φυσικά η γιορτή είναι για όλους, μασκαρεμένους ή όχι.

Όσοι γονείς ενδιαφέρεστε και μπορείτε, σας καλούμε να συμβάλετε στη διοργάνωση της αποκριάτικης γιορτής, ενισχύοντας το μπουφέ μας με εδέσματα της αρεσκείας σας (διάφορα πιτάκια, γλυκίσματα, χυμούς, αναψυκτικά, νερά κ.τ.λ.) αλλά και με τη φυσική σας παρουσία (φορέστε καμιά μάσκα)– βοήθεια κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης.

ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΤΟ ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΩΡΕΣ.ΤΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ