Μαΐ 13 2020

Επιλογή 2ης Ξένης Γλώσσας για Δ’ τάξη

Παρακαλούνται οι γονείς των μαθητών/μαθητριών της Δ΄ τάξης να συμπληρώσουν και να υπογράψουν το συνημμένο έντυπο που αφορά την επιλογή της δεύτερης ξένης γλώσσας για το σχολικό έτος 2020-21. Οι δηλώσεις θα πρέπει να αποσταλούν ηλεκτρονικά στο mail του σχολείου (mail@1dim-n-irakl.att.sch.gr) μέχρι την Παρασκευή 29-5-2020.

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Επιλογή 2ης Ξένης Γλώσσας για Δ’ τάξη

Λυπούμαστε αλλά δεν επιτρέπεται η προσθήκη σχολίων προς το παρόν.