Βιντεοσκοπημένη θεατρική παράσταση

Μαρ 202125

Η θεατρική ομάδα «Συντεχνία του Γέλιου» σε συνεργασία με το «Δίκτυο για τα Δικαιώματα του παιδιού», στα πλαίσια του προγράμματος «Πρόσβασις», παρουσίασε δωρεάν στους μαθητές και μαθήτριες των Δ-Ε και ΣΤ τάξεων του σχολείου μας, τη βιντεοσκοπημένη θεατρική παράσταση «Μια γιορτή στου Νουριάν» του Volker Ludwig. Την Τρίτη 16 Μαρτίου παρακολούθησαν τη παράσταση οι μαθητές των Δ1 και Ε2 , την Παρασκευή 19 Μαρτίου οι μαθητές των Ε1 και Δ2 και τη Δευτέρα 22 Μαρτίου οι μαθητές των δύο τμημάτων της ΣΤ τάξης. Την Τρίτη 23 Μαρτίου όλα τα τμήματα συμμετείχαν σε θεατροπαιδαγωγικό εργαστήρι  με την εμψύχωση θεατροπαιδαγωγού και της εκπαιδευτικού της Μουσικής του σχολείου μας κ. Μουσάδη Νατάσας.

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Βιντεοσκοπημένη θεατρική παράσταση