Για την Ημερίδα…

20 Δεκ 2011

Ο Σύλλογος Διδασκόντων  και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου ευχαριστούν θερμά τον Διευθυντή Πρωτ/μιας Εκπ/σης Ν. Καστοριάς κ.  Γεώργιο Μασλάρη, τον Σχολικό Σύμβουλο ΔΕ Ν. Καστοριάς κ. Χρήστο Παστελά και την Αντιδήμαρχο του Δήμου Ορεστίδος κ. Μελίκα Σανταλίδου που τίμησαν με την παρουσία τους την εκδήλωσή μας. Ιδιαίτερες ευχαριστίες επίσης εκφράζουμε στην κ. Ίντα Ελιάου και στον κ. Παύλο Καλτσό που δέχτηκαν την πρόσκλησή μας και  ανέπτυξαν τόσο εμπεριστατωμένα τα θέματά τους. Τέλος, ευχαριστούμε από καρδιάς όλους τους γονείς και συναδέλφους που παραβρέθηκαν και ζωντάνεψαν την ημερίδα με τα εύστοχα σχόλια και τις ερωτήσεις τους. Όλοι τους μας έδωσαν το κουράγιο να συνεχίσουμε τέτοιες προσπάθειες.

Ενέργειες