Τα παιδιά στόλισαν την είσοδο του σχολείου

Μάι 201725

3

Οι μαθητές και οι μαθήτριες της Δ΄τάξης του σχολείου μας, με την καθοδήγηση της δασκάλας τους, κυρίας Καράπα Μαρίας, πήραν την πρωτοβουλία να στολίσουν τα σκαλάκια στην είσοδο του προαύλιου χώρου, βάφοντας ελαστικά και φυτεύοντας λουλούδια μέσα σε αυτά, αλλά και σε γλάστρες. Βοηθοί στην προσπάθεια αυτοί στάθηκαν οι μαθητές και οι μαθήτριες του τμήματος Γ2 με τη δασκάλα τους, κυρία Παναγιάρη Αγγελική. Το αποτέλεσμα είναι πραγματικά εκπληκτικό! Ευχαριστούμε τις δασκάλες και τους μαθητές για το έργο που πρόσφεραν, καθώς και το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων, που στήριξε οικονομικά το εγχείρημα.

1 2

από κάτω από: Ανακοινώσεις| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Τα παιδιά στόλισαν την είσοδο του σχολείου