Την Τσικνοπέμπτη 16 Φεβρουαρίου 2023 το σχολείο μας με την βοήθεια του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων αφιέρωσε ένα 2ωρο για να ευχαριστήσει τους μαθητές και μαθήτριες, προσφέροντας νόστιμες λιχουδιές!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα